Reklama

W tym roku marka Parfois przygotowała dla nas coś specjalnego i obiecuje, że magię Świąt pomoże nam poczuć poprzez przygotowany specjalnie na potrzeby kampanii Kalendarz Adwentowy, który możemy zobaczyć w mediach społecznościowych czy na witrynach sklepowych.

 

Dzięki niezwykłej koncepcji „25 dni do Świąt” jaką przygotowała marka, poprzez media społecznościowe Parfois będzie nas zaskakiwało, ale również dzień po dniu przenosiło w świąteczny klimat. 

 

To jednak nie wszystko. W tej szczególnej kampanii, wartości jakie przyświecają podczas Świąt Bożego Narodzenia nie mogły zostać pominięte. Miłość, przyjaźń, czułość, delikatność, a także wdzięczność to tylko niektóre wartości, na jakie zwróciło uwagę Parfois; firma wierzy, że to, co przede wszystkim składa się na Boże Narodzenie to dawanie, przyjmowanie i dzielenie się momentami radości z tymi, którzy są dla nas najbliżsi. Marka Parfois zachęca: wykorzystaj w pełni ten magiczny czas Świąt!

 

Zaprasza nas każdego dnia do otwarcia okienka Kalendarza Adwentowego i odkrywania przygotowanych dla nas niespodzianek. 

 

Z udziałem blogerów, a także przy pomocy licznych inspiracji, prezentów, wskazówek, konkursów i innych dodatków Parfois stworzyło idealne umilenie 25 dni oczekiwania na Święta.

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction