Reklama

 

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w szyciu, poznać nowe technologie i sposoby kreatywnego tworzenia, porozmawiać z projektantkami i szyjącymi blogerkami – marka JUKI zaprasza na otwarte warsztaty szycia Make it Yours. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 28.10.2017 w Warszawie przy ul. Mysiej 3.

Make it Yours 2017, druga edycja spotkań poświęconych szyciu i projektowaniu, to odpowiedź na rosnącą popularność domowego krawiectwa w Polsce. Program wydarzenia obejmuje spotkania z ekspertami, prezentacje maszyn, warsztaty szycia ubranek dla dzieci czy wspólne szycie ekologicznych worko-plecaków z innowacyjnego papieru zmywalnego Washpappa. Warsztaty poprowadzą szyjące blogerki Joanka-z i Oulala. Miłośnicy pikowanych patchworkowych dekoracji, będą mogli wziąć udział w kursie przybliżającym podstawy tej metody, prowadzonym przez Stowarzyszenie Polskiego Patchworku i samodzielnie uszy mini patchwork. 

Atrakcją wydarzenia będzie spotkanie i warsztaty prowadzone przez projektantki niezależnej marki odzieżowej – RISK made in warsaw. Uczestnicy będą mogli zobaczyć to, co normalnie jest strzeżone tajemnicą patentową. Ze szwalniczych form będzie można wykroić, a następnie samodzielnie uszyć sobie jeden z największych klasyków marki - elegancką i kobiecą bluzę z kapturem lub marynarkę ze sportowego dresu. Radą i nożycami służyć będzie ekipa studia projektowego RISK, która nie tylko pomoże skroić i złożyć w całość ubrania, ale też przy maszynie opowie o tym, jak powstają najmodniejsze kolekcje. Wszystkie warsztaty są bezpłatne, odbywają się równolegle przez cały dzień.

„W Polsce coraz więcej młodych kobiet rozpoczyna przygodę z szyciem, w Internecie szukają inspiracji i informacji, by samodzielnie tworzyć niepowtarzalne kreacje, pozwalające wyróżnić się z tłumu – mówi Ikuko Hawieńczyk z firmy JUKI Central Europe, organizator spotkania. Organizowane przez nas otwarte warsztaty to możliwość osobistego spotkania i rozmowy z projektantkami i blogerkami, które pokazują, jak szycie może stać się wielką pasją i sposobem na życie. 

Oprócz praktycznej wiedzy i dużej dawki szyciowej energii na uczestników czekają liczne konkursy, eksperci i producenci akcesoriów krawieckich. Na miejscu będzie można poznać możliwości i technologie urządzeń szyjących japońskiej marki JUKI, osobiście wypróbować najnowsze rozwiązania i sposób obsługi urządzenia, a także wziąć udział w konkursie i wygrać domową maszynę do szycia.

Wydarzenie organizowane jest wspólnie z markami: Impall, Gutermann, Oulala, Joanka-Z, Stowarzyszenie Polskiego Patchworku, Washpappa, RISK made in Warsaw. 

JUKI Make it Yours 

Sobota 28 października 2017, w godzinach 11.00 - 18.00.

Warszawa, ul. Mysia 3, piętro 3.

Wstęp wolny

Więcej informacji: http://bit.ly/2yf5VtQ

JUKI Corporation to światowy lider w produkcji przemysłowych maszyn do szycia.Działalność firmy obejmuje produkcję i sprzedaż szerokiej gamy urządzeń, takich jak przemysłowe i domowe maszyny do szycia, części zamienne i systemy montażowe, dystrybuowanych do 170 państw na świecie. Juki Corporation posiada siedzibę główną w Tokio, w Japonii oraz kilkadziesiąt filii na całym świecie. Firma rozpoczęła działalność w 1947 roku uruchamiając produkcję domowych maszyn szyjących, a od 1953 poszerzając asortyment o maszyny przemysłowe, obecnie wyposażane w najnowocześniejsze rozwiązania elektroniczne, czy stanowiące w pełni zautomatyzowane systemy do szycia. Motto JUKI "umysł i technologia" odzwierciedla globalną filozofię marki dostarczania klientom produktów i usług najwyższej jakości, zgodnych z ich potrzebami.

JUKI CENTRAL EUROPE SP. Z O.O. jest głównym przedstawicielstwem JUKI w Europie, utworzonym 1 lipca 2005 r. Działająca w Warszawie Spółka pełni rolę centrum koordynującego, realizując sprzedaż maszyn do szycia oraz części zamiennych do ponad 20 krajów europejskich, a także Rosji oraz krajów WNP. 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction