Reklama

W 1937 roku wytwórnia Walta Disneya wzięła na warsztat doskonale każdemu z nas znaną opowieść o „Królewnie Śnieżcie i Siedmiu Krasnoludkach”. Efektem był znakomity długometrażowy film, który dzięki zastosowaniu nowatorskich technik animacji, wyznaczył nowe ścieżki w dziejach kinematografii animowanej.

 

W osiemdziesiątą rocznicę filmowej premiery baśni ASICSTIGER wraca do tego wydarzenia i jednocząc siły z wytwórnią Disneya, wypuszcza na rynek minikolekcję inspirowaną bohaterami opowieści.

 

GEL-LYTE™ inspirowany postacią „Królewny Śnieżki” wykonano zamszu i aksamitu w królewskim, szkarłatnym kolorze. W oczy rzucają się ciekawe detale – przymocowana do języka kokarda oraz wkładka z jabłkowym printem.

 

But nawiązujący do Złej Królowej utrzymano w czerni. Ożywiają go fioletowe detale, brokatowa podeszwa oraz rzucająca się w oczy duża, złota korona umieszczona na powiększonym języku.

 

Zainspirowani postaciami Siedmiu Krasnoludków projektanci ASICSTIGER przygotowali również modele dla dzieci. Mędrek, Gburek, Apsik, Weosłek, Śpioszek, Gapcio i Nieśmiałek – każdemu z nich poświęcono inną kolorystykę dziecięcego buta, korespondującą z jego baśniowym strojem.

Kolaboracja ASICSTIGER x Disney Snow White dostępna będzie w sklepach Sizeer.

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction