Reklama

Kontrast, detal i komfort definiują kolekcję przygotowaną przez Maćka Kota oraz zespół projektantów marki 4F. Skocznia to nie miejska dżungla, w której można pozwolić sobie na luz i swobodę noszenia się. Kolekcja Maćka Kota stawia na wygodę. Fani luźnego, sportowego stylu obok bluz, spodni, T-shirtów znajdą akcesoria i plecaki. Kolekcja trafi do sklepów 4F i 4Faces z końcem listopada. 

Wielki start

Premiera kolekcji będzie miała miejsce podczas Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. 4F Truck zabierze wszystkich fanów w świat Maćka Kota. Chociaż sprzedaż pełnej kolekcji ruszy z końcem listopada, to już  podczas Pucharu Świata  w Wiśle, w strefie kibica mieszczącej się na Pl. B. Hoffa, będzie można kupić T-shirty i akcesoria z sygnowanej kolekcji Maćka Kota.

 

Moda na sport 

Sporty style to proste i wygodne ubrania. Wykonane z elastycznych, wysokiej jakości materiałów gwarantują komfort. Od wielu lat marka 4F wspiera zawodowych sportowców tworząc dla nich kolekcje ubrań. 4F nie zapomina także o tych, dla których sport jest pasją. A łącząc te dwa światy  przygotowuje kolekcje specjalne.  

Marzyła mi się własna kolekcja ubrań. Jestem sportowcem, a sport to wyzwania. Tym razem moje wyzwanie przyjęła marka 4F. Zespół projektantów totalnie zaufał mi –  mogłem tworzyć bez ograniczeń i spełniać własne wizje. Udało się! To z pasji do sportu, słabości do mody powstała kolekcja specjalna sygnowana moim nazwiskiem. Teraz po każdych zawodach będę mógł wskoczyć w relaks -  mówi Maciek Kot. 

Kolekcja Maćka Kota ma sportowy, swobodny styl. Dominują w niej kolory: czarny, biały i niebieski. W graficznych detalach, które pojawiają się w poszczególnych elementach kolekcji zostały zaszyfrowane ważne momenty z  życia Maćka Kota – daty najważniejszych skoków, data urodzenia. 

Komfort i możliwość relaksu po skokach to ważne funkcje, które ma spełniać ubranie. Takie założenia realizuje kolekcja Maćka, który na stoku chce się zmęczyć wygodnie, a po zawodach mieć szansę na relaks w wygodnym zestawie ubrań. 

Kolekcja będzie dostępna w sklepach 4F, 4Faces i na www.4f.com.pl

OTCF

Spółka OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody.

To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Strategią OTCF jest ciągły rozwój. Dlatego firma udoskonala ofertę, przygotowuje nowe projekty. Rozpoczęła także ekspansję na rynki zewnętrzne. 

Więcej informacji na www.otcf.pl

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction