Reklama

Nowy sezon, nowe it-bags? Niekoniecznie, ponieważ moda lubi powracać do tego co już nam znane. W tym sezonie wiele tendencji zostało skopiowanych, jest jednak coś co szczególnie zwraca naszą uwagę i przeżywa swój prawdziwy renesans. Mowa oczywiście o nerkach- gwiazdach światowych wybiegów i ulic największych metropolii.

To nie przypadek, że dobrze znacie już ten model. Nerki - niegdyś kojarzone z tanim bazarkiem, ulubieńcami sprzedawców lub po prostu sportowców, szukających czegoś praktycznego na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Jednak w tym sezonie zapominamy o ich przeszłości, bo teraz nerki zachwycają swoim designem, są niezwykle stylowe i co najważniejsze są prawdziwym must have.

W sezonie wiosna-lato numerem jeden są okrągłe skórzane nerki z logotypem marki, welurowe w kształcie prostokąta w kolorze butelkowej zieleni lub bordo i wszelkiego rodzaju modele w kolorach pasteli. A jeśli szukasz czegoś bardziej ekstrawaganckiego, postaw na nerki w metalicznych barwach lub ozdobione kwiatami. Torebki – nerki Was nie przekonują? Sprawdź nasze propozycje i sposób na ich noszenie. Bez wahania możecie je zestawiać z ortalionowym dresem, elegancką marynarką, a nawet wieczorową sukienką. Teraz wszystko jest dozwolone!

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction