Reklama

Koronka – od lat swoją popularnością nie ustępuje miejsca innym materiałom. Niegdyś uznawana za luksus, przeznaczona tylko dla elit. Dziś ozdoba niemal każdego elementu garderoby na wieczór, jak i na co dzień. Jedno jest pewne – koronki mają silną pozycję i wygląda na to, że nie odejdą w niepamięć.

Od lat koronki przewijają się wśród trendów na światowych wybiegach. Nic dziwnego, kobiety je uwielbiają, bo nadają stylizacjom wdzięku i dziewczęcej delikatności. Najnowsza oferta bonprix.pl jest pełna koronek, jednak po tym jak widzieliśmy koronki w gotyckim, neonowym i buduarowym wydaniu nadszedł czas na ich nową odsłonę, nieco bardziej klasyczną i minimalistyczną. W skrócie – moda na koronkowe bluzki!

Bluzki i koszule ozdobione koronką to bardzo mocny element garderoby. Sprawdzają się w każdym sezonie i prawie na każdą okazję. Pasują absolutnie do wszystkiego i nigdy się nie starzeją. W tym sezonie nosimy je w połączeniu z klasycznym denimem, spodniami w kratę lub bardzo modną w ostatnim czasie ołówkową spódnicą. Ponadto koronkowa bluzka świetnie wygląda w zestawieniu eleganckim, na przykład z damskim garniturem. Klasyka i minimalizm bronią się zawsze! Zajrzyj na bonprix.pl – tej wiosny choć jedna koronkowa bluzka powinna znaleźć się w Twoje szafie.

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction