Reklama

 


Lekka, zwiewna i dobra niemal dla każdej kobiety. Maxi sukienka to bez wątpienia przebój tego lata. Zobacz, jak nosić sukienkę, która w modzie jest od lat i wcale nie zamierza ustąpić miejsca! 

 

 

Długa sukienka od lat jest podstawowym elementem garderoby. W minionych epokach nie brano pod uwagę innej długości niż maxi. Co prawda, wszystko zmieniło się w XX wieku, kiedy to nastąpiła rewolucja i do mody wkroczyły sukienki mini. Nie oznacza to jednak, że sukienka maxi zniknęła. Utrzymała swoją pozycję i na przestrzeni lat mogliśmy obserwować jej zmianę.

 

 

W latach 60. za sprawą „Śniadania u Tiffaiego” cieszyła się ogromnym prestiżem, następnie została zaadoptowana przez hippisów i stała się symbolem buntu i pełnej swobody. W latach 80. długa sukienka noszona była głównie na wielkie uroczystości, a w latach 90. powróciła do mody ulicznej w postaci „slip dress”.

 

 

Dziś nie ma zasad, sukienka maxi dozwolona jest w każdej formie i na każdą okazję, szczególnie latem. Zwiewnym, kolorowym i kobiecym kreacjom nie można odmówić wdzięku. Zobacz, jak dobrze wyglądać w sukience maxi latem i jaki model wybrać! 

 

 

Mimo że sięgają kostek i zakrywają trochę ciała, są niesamowicie wygodne i korzystne dla figury. Tak! Długie sukienki może nosić każda kobieta bez względu na wzrost, wiek czy liczbę kilogramów. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni fason, print i pasujące dodatki. Latem 2018 najpopularniejsze modele to długie sukienki w asymetryczne pasy, a także kwiatowe wzory. Jednak tym razem nie egzotyczne kwiaty są modne, a delikatna łączką. W tym sezonie modne są również maxi sukienki odsłaniające ramiona oraz sukienki przypominające koszulę. Charakter maxi sukienki podkręcą dodatki na przykład: pojemna torebka typu listonoszka lub koszyk. W chłodniejsze dni maxi sukienkę możesz wzbogacić okryciem wierzchnim: ramoneską lub krótką jeansową kurtką. W przypadku rozszerzanych sukienek na ramiączkach możesz włożyć pod spód T-shirt: look inspirowany latami 90. Gotowy!

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction