Reklama

 

 

 

 

 

Chwila odpoczynku, moment tylko dla Ciebie, czas w którym możesz się w pełni zrelaksować i zapomnieć o wszystkim. Gdzie odnaleźć ten błogi stan? Pod prysznicem! To właśnie tam czas magicznie staje w miejscu. Przestajemy się spieszyć, a zaczynamy cieszyć chwilą. Warto więc sprawić, aby ten pielęgnacyjny rytuał stał się jeszcze przyjemniejszy. Jak? Dzięki wyjątkowemu żelowi Le Petit Marseillais o uroczym zapachu białej brzoskwini i nektarynki poczujesz na sobie promienie odprężającego, śródziemnomorskiego słońca i ODETCHNIESZ PROWANSJĄ. 

POWĄCHAJ, POCZUJ, ZAMKNIJ OCZY  …ODETCHNIJ PROWANSJĄ!

Poza przyjemnościami dla ducha, żel doskonale spełnia swoje pielęgnacyjne zadanie. Jego delikatna formuła w połączeniu z wodą tworzy na skórze lekką jak chmurka, wonną pianę, która otulając ciało oczyszcza je i odświeża. Połączenie Białej brzoskwini i nektarynki to jednak nie tylko piękny zapach ale także idealny, upiększający naszą skórę duet! Oba te owoce należące do rodziny brzoskwiń są bowiem prawdziwą bombą witamin! Dzięki ich urodowemu działaniu powstało nawet określenie „brzoskwiniowa skóra”. Wyciąg ze słodkiego miąższu brzoskwini i nektarynki nie tylko wygładza ją i nawilża, ale także dzięki bogactwu alfahydrokwasów i beta-karotenu nadaje skórze piękny, brzoskwiniowy kolor. 

Żel pod prysznic Biała brzoskwinia i mandarynka to uczta dla ciała i ducha w jednym – taka jest właśnie natura Prowansji!

 

ŻEL POD PRYSZNIC BIAŁA BRZOSKWINA I NEKTARYNKA

POJEMNOŚĆ 250 ML, CENA: 8,99 ZŁ

POJEMNOŚĆ 400 ML, CENA: 13,99 ZŁ

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction