Reklama

Zbliżają się Walentynki ♥ czyli święto wszystkich zakochanych. Warto w tym dniu pamiętać o swojej ukochanej i obdarować ją czymś wyjątkowym. Może to być kwiatek lub czekoladki, zdecydowanie jednak najbliższa naszemu ciału jest Bielizna Twin Lingerie.

Walentynki w tonacji Twin Lingerie 

Ekskluzywna hiszpańska Bielizna Twin Lingerie posiada w swojej ofercie bardzo wiele fasonów w rozbudowywanej cały czas rozmiarówce 60-95/A-H, tak aby każda kobieta mogła znaleźć coś specjalnie dla siebie, coś wygodnego i zarazem efektownego.

Trafionym pomysłem na prezent w dniu Świętego Walentego będą komplety bielizny, jak na przykład stanik lub gorset zestawiony ze stringami, figami lub szortami do wyboru. Większość kompletów można także połączyć z pasami do pończoch lub seksownymi stringoszortami.

Walentynki w tonacji Twin Lingerie


Szczególną popularnością cieszy się w okresie Walentynek bielizna w kolorze czerwieni, symbolizująca miłość i gorące uczucie. Również w tym kolorze TWIN Lingerie oferuje modele od majteczek aż po koszulki.

                            Walentynki w tonacji Twin Lingerie Walentynki w tonacji Twin Lingerie Walentynki w tonacji Twin Lingerie

Dla Panów nie znających dokładnych rozmiarów biustonoszy swoich ukochanych polecamy zmysłowe koszulki na ramiączkach lub piżamki z lekkich przewiewnych tkanin ozdobione pięknymi koronkami.

Walentynki w tonacji Twin Lingerie

Subtelnie haftowana, ozdobna bielizna cieszy oko, zarówno Pań, jak i Panów, można więc powiedzieć, że bielizna tak naprawdę jest prezentem dla obojga. Zachęcamy do obdarowania swojej drugiej połowy ekskluzywnym kompletem z kolekcji Twin Lingerie

      

 więcej modeli znajdziesz na stronie: http://creacionestwin.pl

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction