Reklama

 

 

 

 

ORGANIX THICK & FULL 

SZAMPON, ODŻYWKA I OLEJEK OCHRONNO-KOJĄCY Z BIOTYNĄ I KOLAGENEM

 

Rewolucyjne połączenie biotyny, kolagenu i protein pszenicy, daje natychmiastowy efekt grubych, gęstych i zdrowo wyglądających włosów.  To pierwsza na rynku linia z aktywnymi składnikami, które wnikają w najgłębsze warstwy struktury włosa, naprawiając go od wewnątrz już na etapie mycia. 

 

SZAMPON OGX THICK & FULL

POJEMNOŚĆ: 385 ML, CENA: 35 ZŁ

 

ODŻYWKA OGX THICK & FULL

POJEMNOŚĆ: 385 ML, CENA: 35 ZŁ

 

OLEJEK OCHRONNO-KOJĄCY Z BIOTYNĄ I KOLAGENEM

POJEMNOŚĆ:100 ML, CENA: 35 ZŁ

 

BIOTYNA – prowitamina B7 zwana witaminą młodości. Wnika w wewnętrzne komórki włosów, pobudzając je do produkcji naturalnej keratyny.  Ma działanie kondycjonujące  na włosy – zwiększa  grubość, elastyczność i połysk, zapobiega ich wypadaniu oraz odbarwianiu. 

KOLAGEN - Rewitalizuje i scala strukturę wewnątrz włosa. 

HYDROLIZOWANE PROTEINY PSZENICY - penetrują do korzenia włosa, gdzie zatrzymują wodę, zapobiegając elektryzowaniu się włosów. Działają regenerująco, odbudowują zniszczone wewnętrzne struktury włosa. 

OGX ( ORGANIX) to amerykańska marka, która oferuje kosmetyki do włosów oparte wyłącznie o naturalne składniki. Produkty nie zawierają siarczanów i sztucznych zmiękczaczy. Opakowania są przyjazne dla środowiska, wyprodukowane z materiałów nadających się do ponownego przetworzenia. Etykiety są bio-degradowalne i zadrukowane organicznymi atramentami (bez pochodnych petrochemicznych). Kosmetyki charakteryzuje duży wybór ciekawych kombinacji zapachowych oraz oryginalny design.

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction