Reklama

 

 

Kluczowe sylwetki Ciepielewska Design w wiosenno-letnim sezonie inspirowane są przede wszystkim kobiecością. Z jednej strony projektantkach stawia na luz i wygodę, z drugiej strony na elegancję i klasę. Zdaniem projektantki te dwa aspekty stanowią idealny duet i każda kobieta będzie czuła się w projektach niezwykle kobieco i wyjątkowo. 

 

 

Kolekcja marki Ciepielewska Design na sezon wiosna/lato 2015 opiera się na wiosennej kolorystyce, która ma nadać jej lekkości i dominować nad stonowanymi barwami jak szarość, granat czy czerń. Projekty wykonane z różnych materiałów poczynając od żakardu, dżerseju, przez len, a kończąc na jedwabiu. Dużą ich zaletą jest staranna jakość wykończenia, co jest niezwykle ważne dla ich twórczyni. Kolekcja to przede wszystkim sukienki z różnych materiałów i o różnych formach, spódnice oraz kombinezony w dwóch wariantach wiosennym z długim rękawem i letnim z krótkim rękawem. 

 

 

Kolekcja dostępna będzie w pełnej rozmiarówce (od rozmiaru S do rozmiaru XL), zarówno dla kobiet szczupłych jak i tych o pełniejszych kształtach. 

Kolekcje marki Ciepielewska Design dostępne są:

 

EWA CIEPIELEWSKA 

Projektantka i konstruktor odzieży z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania oraz niezwykłej pasji tworzenia. Projekty spod jej ręki są oryginalne, wyróżniające się jakością wykończenia, wyjątkowo precyzyjnymi krojami oraz dbałością o detale. Ewa Ciepielewska tworzy unikatowe projekty z myślą o wszystkich kobietach bez względu na wiek czy rozmiar. Dla kobiet, które cenią sobie nie tylko jakość, ale również elegancję i niepowtarzalny styl. Myślą przewodnią projektantki jest WIELOWYMIAROWE PIĘKNO.          

W skład marki Ciepielewska Design wchodzą linie:  Ciepielewska Design Basic oraz Ciepielewska Design Uniqe.  

Projekty Ciepielewska Design wybierają m.in. Halina Mlynkova, Dorota Wellman, Danuta Stenka, Paulla, Edyta Górniak, Justyna Sieniawska, Halina Frąckowiak, Joanna Racewicz, Anna Popek, Paulina Młynarska, Aneta Todorczuk - Perchuć, Otylia Jędrzejczak czy Agata Młynarska. 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction