Reklama

 

Marka MOSQUITO powstała w wyniku połączenia miłości do kobiecego piękna i sztuki projektowania. Wszystkie jej kolekcje scalają ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami, co sprawia, że grono ich wielbicielek rośnie nieprzerwanie.

Marka, choć trzyma rękę na szybko bijącym pulsie mody, nie boi się od czasu do czasu dorzucić od siebie szczyptę niekonwencjonalnych rozwiązań. MOSQUITO to coś więcej niż nowoczesność i bycie na czasie – to również ciągłe odwoływanie się do gromadzonego na przestrzeni lat doświadczenia. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie marki, dzięki zdobytej wiedzy, w procesie tworzenia kreacji stara się ona być nie tylko w zgodzie z tym, co modne, ale także przykłada dużą wagę do jakości. W ten sposób każde pojedyncze ubranie jest jak małe, perfekcyjnie wykończone dzieło sztuki.

Kolekcja wiosna-lato 2015 jest idealnym przykładem pasji, z jaką projektantka marki, Alicja Komar, podchodzi do mody. Znajdziemy w niej zarówno kwieciste różnobarwne tkaniny, dżunglowe desenie, rajskie ptaki, jak i stonowane pastelowe róże i szarości. Jeżeli chodzi o kroje, nie zabrakło kombinezonów, piankowych sukienek z szytymi na bazie koła spódnicami, zwiewnych tiuli czy bluz i koszulek z zabawnymi hasłami. Wybór jest duży, a projekty kuszą swoją soczystością i niepowtarzalnością.

www.mosquito.pl 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction