Reklama

 

 

Pierwszy impuls i pomysł narodził się spontanicznie i okazał się wstępem do niezwykłej, wspólnej podróży. Obfitowała ona w poszukiwania, szkice, odkrywanie nowej formy za pomocą tradycyjnego, złotniczego rzemiosła.

 

 

 

Dlaczego właśnie "Bazgroł"?

"Ten wzór chodzi za mną już od kilku lat. Najpierw znaczył dla mnie działanie, zachętę, żeby robić i nie oglądać się za siebie. Potem zobaczyłam w nim też symbol historii - poplątanych i przecinających się w różnych punktach. Do tego kojarzy mi się z kosmosem."

Misia Furtak

 

„Każda z nas nosi w sobie swój "bazgroł", swój własny kosmos. Niezliczoną ilość historii i doświadczeń, które stanowią o tym, jakie jesteśmy i co jest dla nas najważniejsze. Tylko my same wiemy, co nas najmocniej ukształtowało. I tylko my możemy spojrzeć na to z lekkim przymrużeniem oka."

Kasia Wójcik

   

June Design to marka wyjątkowej biżuterii stworzona przez polską projektantkę i złotniczkę Katarzynę Wójcik.

Stylistyka kolekcji oparta jest na geometrycznych, rzeźbiarskich formach, tworzonych z myślą o kobietach współczesnych, pewnych siebie i smakujących życie w każdym detalu. Ceniących wysoką jakość I doskonale dopracowane detale.

June Design to biżuteria wyjątkowa – zawiera w sobie kobiecą energię i siłę. Dodaje pewności siebie, podkreśla wyjątkowość i zmysłowość. Sprawia że prosta stylizacja nabiera charakteru I oryginalności.  

Cała kolekcja dostępna jest na stronie internetowej marki.

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction