Reklama

 

 

 

Zgodnie z modowym kalendarzem Tova kilka dni temu zaprezentowała jesienno-zimową kolekcję TOVA TASTE – kobiecą, wpisującą się w trendy, ale nie taką, która podąża za nimi ślepo. Jesienna Tova to połączenie klasycznych krojów, mozaikowych wzorów i odrobiny stylu retro, co daje w efekcie modny uniwersalizm, z którego możemy czerpać przez kilka następnych sezonów.

 

W kolekcji dominują minimalistyczne, kobiece fasony. Znajdziemy w niej zarówno stonowane, wizytowe spodnie, jak i zadrukowane w mozaikowe wzory kobiece garnitury. Priorytetem przy tworzeniu kolekcji było dopasowanie projektów do damskiej sylwetki, stąd kilka modeli ołówkowej spódnicy, sukienek podkreślających talię i koszul z lejącego materiału wysmuklających ramiona.

 

Całość utrzymana jest w stonowanej palecie barw. Podstawę tworzą beże, brązy i modny od kilku sezonów odcień khaki. Niektóre projekty zostały okraszone winną czerwienią.

 

kolekcja jesień-zima 2016 to opowieść o smaku życia, o byciu w ciągłym ruchu i otaczaniu się luksusem, czyli wygodnymi ubraniami, które mają nam długo służyć. Luksus w interpretacji Tovy to także wysmakowana elegancja i przejawiająca się w detalach jakość, zapewniana przez najlepszych polskich rzemieślników współpracujących z marką.

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction