Reklama

 

Dziękujemy za wspólna zabawę :)

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY

Aleksandra Krajza 

Prosimy o kontakt na maila i podanie wymiarów :)

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania Legginsy Fashion kolekcji MYKONOS hiszpańskiej marki Janira. Model z skórzanym paskiem po bokach oraz na górze imitujący kieszeń. Nieprzezroczysty materiał kontrastuje z połyskiem skóry optycznie wyszczuplając sylwetkę. Rozmiary do wyboru s/m/l kolory do wyboru czarny/porcelanowy/granat.

 

Konkurs Legginsy Janira modauroda,com

Producentem marki Janira jest hiszpańska spółka specjalizująca się w bieliźnie oraz odzieży damskiej Manent Casanovas S.A. W roku 2001 obchodzili 50 rocznicę istnienia. Janira jako prestiżowa marka kładzie szczególny nacisk na komfort noszenia i wykończenia dzięki innowacyjnym projektom oraz najwyższej klasy materiałom, plasuje się w czołówce najlepszych hiszpanskich marek na międzynarodowym rynku bielizny damskiej i rajstop.

Konkurs Legginsy Janira modauroda,com

 

 

Zasady Konkursu:

 1. Zostań Fanem firmowego profilu Janira na Facebook https://www.facebook.com/janirapl/
 2. Jako Fan wymień w komentarzu pod Konkursem na Fanpage serwisu https://www.facebook.com/modaurodacom-215686517243 3 produkty marki Janira i uzasadnij dlaczego wzbudziły Twoje zainteresowanie. Podpowiedz znajdziesz na stronach http://ateliercopmany.pl oraz https://www.facebook.com/janirapl/
 3. Na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlij login z którego zamieściłeś komentarz, dane teleadresowe oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celu konkursu.

 

 

Regulamin konkursu:

I. Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest firma Atelier właściciel serwisu modauroda.com
 2. Konkurs trwa w dniach 13-30.11.2016 r. 
 3. Konkurs dostępny jest na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 


II. Uczestnicy Konkursu

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników oraz współpracowników Organizatora oraz członków ich rodzin.
 2. W Konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie biorą udział w Konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, którzy odbierają nagrody w ich imieniu. 

III. Zasady Konkursu

 1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest: Rozwiązanie zadania konkursowego

IV.Wybór Zwycięzców

 1. Wyłonienie zwycięzców Konkursu odbędzie się dnia 01.12.2016.
 2. Zwycięzcami Konkursu zostaje 1 osoba

V. Nagrody

 1. Nagrodą w Konkursie sa oryginalne legginsy hiszpanskiej marki Janira w rozmiarze do indywidualnego uzgodnienia.  
 2. O przyznaniu nagród zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni poprzez opublikowanie informacji na profilu firmowym serwisu na Facebooku oraz na stronie serwisu. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie, nieodebrania przez nią nagrody lub w przypadku nie spełnienia wymogów podanych w rozdz. II pkt. 1, 2, rozdz. III pkt. 1,2, Komisja Konkursowa dokona dodatkowego wyboru, a nagroda przekazana zostanie osobie, wyłonionej przez Komisję Konkursową w dodatkowym wyborze.
 3. Nagrody nie podlegają zamianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
 4. Zwycięzca nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie.
 5. Zwycięzca ma prawo zrzec się prawa do przyznanej mu nagrody składając Organizatorowi, stosowne oświadczenie na piśmie. 
 6. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora Pocztą Polską na adres podany w mailu. Zwycięzca jest zobowiązany podpisać dokumenty stwierdzające odbiór nagród. 
 7. W wypadku, gdy zwycięzcą zostanie osoba niepełnoletnia, nagroda wydana zostanie do rąk rodziców lub opiekunów.
 8. Zwycięzca traci prawo do nagrody, bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.

VI. Dane osobowe 

 1. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego konkursu jest Organizator. 
 2. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych uczestnika jedynie w celu realizacji Konkursu, w szczególności w celu przekazania nagród zwycięzcom konkursu oraz w celach promocyjno marketingowych związanych z prowadzoną przez Organizatora działalnością, a także, na otrzymywanie na podany przez siebie adres e-mail informacji handlowych przesyłanych przez Organizatora zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. 
 3. Uczestnicy wyrażają zgodę na zamieszczenie ich imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania na firmowy profilu na facebooku oraz na stronie serwisu w przypadku, gdy zostaną oni zwycięzcami Konkursu.
 4. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych poprzez zalogowanie do profilu użytkownika, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.
 6. Po zakończeniu Konkursu wszelkie dane Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie zostaną poddane anonimizacji, z zastrzeżeniem pkt. 3 

VII. Reklamacje

 1. Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu Uczestnikowi Konkursu w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego zwycięzców. Reklamacja dopuszczalna jest w formie pisemnej zastrzeżonej pod rygorem nieważności skierowanej na adres do korespondencji Organizatora. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Organizatora w ciągu 14 dni od otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez uczestnika, składającego reklamację.

VIII. Postanowienia końcowe

 1. Uczestnicy niniejszego Konkursu zobowiązani są do przestrzegania poniższych zasad:
  • a) stosowania się do ogólnie pojmowanych zasad fair play w grach i konkursach
  • b) niewykorzystywania uczestnictwa w konkursie do celów nieprzewidzianych przez Organizatora, w tym do celów komercyjnych i politycznych, sprzecznych z prawem oraz dobrymi obyczajami. 
 2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction