Reklama

 

Tym razem projektanci marki proponują swobodne podejście do eleganckiego, świątecznego dress code'u. Zamiast typowych wieczorowych kreacji czy pulowerów z Mikołajem mamy mniej formalne stylizacje. Delikatne zimowe akcenty, takie jak norweskie wzory czy szkocka krata, przypominają o bożonarodzeniowej tradycji, zostawiając przestrzeń dla modowego szaleństwa.

 

 

W wersji damskiej łączymy style i desenie. Kraty, printy i kwiatowe hafty pojawiają się w oryginalnych, eklektycznych zestawieniach. Wieczorowe stylizacje tworzymy z transparentnych lub błyszczących tkanin, które dobieramy na zasadzie kontrastu np. z ciemnym jeansem. Koktajlowe sukienki są proste, ozdobione jedynie delikatnymi falbanami. Liczy się bezpretensjonalność i naturalny wdzięk.

 

 

Mężczyznom Reserved proponuje zimowy szyk w stylu brytyjskim. Ciemne kolory i zróżnicowane desenie tworzą nieco tajemniczy nastrój kolekcji. Nonszalancko założona koszula, jeansy typu chinos i gruby kardigan doskonale wyglądają z ciężkimi, sznurowanymi butami. Dla wielbicieli klasyki przewidziano m.in. tradycyjny sweter z zimowym wzorem, a dla zwolenników elegancji – kardigan z szalowym kołnierzem.

 

 

Autor zdjęć:

Artur Wesołowski

Model / modelka: 

Maks Behr, Agnieszka Gołębiewska

Fryzjer: 

Adam Szaro

Make-up: 

Anna Stykała

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction