Reklama

Do kiedy dziecko karmi się mlekiem?I czy istnieje konkretny moment, w którym dziecko musi definitywnie pożegnać się z mlekiem? 

 

Kraków miastem mody i ekologii„Fashion & Ecology” - hasło przewodnie Cracow Fashion Week –  przypomni, jak bardzo współczesny świat potrzebuje nowego spojrzenia na projektowanie i produkowanie odzieży.

„Islam oczami kobiet"Z powodu ubioru są postrzegane jako terrorystki. „Islam oczami kobiet” w lutym na kanale Nat Geo People,

Dokument biograficzny o księżnej DianieDokument biograficzny o księżnej Dianie w 20. rocznicę jej śmierci na antenie National Geographic.

W styczniu Morgan Freeman zabierze widzów w podróż dookoła świata, by poznać ludzi z różnych kultur i poruszyć uniwersalne kwestie kształtujące życie każdego z nas.

Filmowa podróż w czasieWytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych uruchomiła właśnie trzecią edycję projektu „Plan Filmowy”.

Stanisław Wyspiański i moda polskaW sobotę, 10 czerwca, zobaczymy, jak młodzi artyści mody interpretują twórczość Stanisława Wyspiańskiego.

 

NATIONAL GEOGRAPHIC OGŁASZA OBSADĘ DRUGIEJ CZĘŚCI TELEWIZYJNEJ ANTOLOGII „GENIUSZ”Kanał National Geographic, wytwórnia Fox 21 Television Studios oraz spółka produkcyjna Imagine Television ogłosiły nazwiska członków obsady, którzy będą towarzyszyć Antonio Banderasowi w drugim sezonie nominowanej do nagrody Emmy telewizyjnej antologii „Geniusz”. 

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction