Reklama

W oczekiwaniu na największy ślub roku.„Harry – książęce życie” i „Królewskie wesele” w maju na kanale National Geographic.

Kanał National Geographic przedstawia drugi sezon nominowanej do nagród Emmy i Złotych Globów antologii telewizyjnej pt. „Geniusz: Picasso”. 

 

Mercure Fashion Night by Mario Menezi w Krakowie!Moda, styl i design połączone w ponadczasową całość – przed nami kolejna odsłona wyjątkowego cyklu pokazów Mercure Fashion Night we wnętrzach hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Petition "Bring Back Polyvore"Petition "Bring Back Polyvore".

Sign Petition: http://bit.ly/2HeNmIF

Do kiedy dziecko karmi się mlekiem?I czy istnieje konkretny moment, w którym dziecko musi definitywnie pożegnać się z mlekiem? 

Żegnamy ikonę świata nauki Stephena Hawkinga” Żegnamy ikonę świata nauki. National Geographic w najbliższą niedzielę przypomni „Świat według Stephena Hawkinga” 

 

Kraków miastem mody i ekologii„Fashion & Ecology” - hasło przewodnie Cracow Fashion Week –  przypomni, jak bardzo współczesny świat potrzebuje nowego spojrzenia na projektowanie i produkowanie odzieży.

„Islam oczami kobiet"Z powodu ubioru są postrzegane jako terrorystki. „Islam oczami kobiet” w lutym na kanale Nat Geo People,

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata nadal gra!Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprasza na organizowany po raz 24. Najpiękniejszy Festiwal Świata, który będzie podziękowaniem za ogromne zaangażowanie Polaków w Finał WOŚP. Odbędzie się on tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą, w dniach 2, 3, 4 sierpnia (czwartek, piątek, sobota), tym razem pod nazwą „PolAndRock Festival”.

W styczniu Morgan Freeman zabierze widzów w podróż dookoła świata, by poznać ludzi z różnych kultur i poruszyć uniwersalne kwestie kształtujące życie każdego z nas.

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction