Reklama

Filmowa podróż w czasieWytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych uruchomiła właśnie trzecią edycję projektu „Plan Filmowy”.

 

NATIONAL GEOGRAPHIC OGŁASZA OBSADĘ DRUGIEJ CZĘŚCI TELEWIZYJNEJ ANTOLOGII „GENIUSZ”Kanał National Geographic, wytwórnia Fox 21 Television Studios oraz spółka produkcyjna Imagine Television ogłosiły nazwiska członków obsady, którzy będą towarzyszyć Antonio Banderasowi w drugim sezonie nominowanej do nagrody Emmy telewizyjnej antologii „Geniusz”. 

Targi Młodej Pary EXPO Kraków z Twin Lingerie10 stycznia 2016 miały miejsce Targi Młodej Pary EXPO Kraków. Gościem specjalnym był Tomasz Kammel.

Dokument biograficzny o księżnej DianieDokument biograficzny o księżnej Dianie w 20. rocznicę jej śmierci na antenie National Geographic.

W czwartek 17 września, w ramach 40. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni, odbyło się HBO Party, na którym bawiły się między innymi licznie zgromadzone gwiazdy. HBO Polska już po raz kolejny jest współorganizatorem Festiwalu. 

Po raz kolejny Laboratorium Mody (28-30 maja), organizowane przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, przeniesie publiczność w obszar nieograniczonej wyobraźni studentów SAPU. 

Stanisław Wyspiański i moda polskaW sobotę, 10 czerwca, zobaczymy, jak młodzi artyści mody interpretują twórczość Stanisława Wyspiańskiego.

Podaruj mamie zdrowie, czyli prezenty prosto z serca na Dzien MatkiPrezent idealny? Powinien wyrażać nasze uczucia do bliskiej osoby i troskę o nią. Dobrze, gdy jest nie tylko piękny, ale też praktyczny. Gadżet do domu, masażer czy suplement diety to zawsze trafiony upominek.

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction