Reklama

Najlepszy prezent na Dzien Matki?Wkrótce Dzień Matki! Jeśli nie masz pomysłu, co wybrać na prezent, aby okazać swoją miłość i wdzięczność, ofiaruj mamie dobrą lekturę, aby w jej towarzystwie poświęciła kilka chwil tylko dla siebie.

FACTORY Kraków, największe centrum outletowe w stolicy Małopolski, pod nazwą - Sztuka Zakupów - rozpoczyna dyskusję o tym, jak kupować rozsądnie dobre jakościowo produkty w atrakcyjnych cenach. 

 

Jarosław Iwaszkiewicz twierdził, że najważniejszą rzeczą dla młodego poety jest dobrze się ożenić. Zdaniem Katarzyny Bondy pisarze są w lepszej sytuacji niż pisarki. Mają żony, które ogarniają im życie, by oni mogli przeżywać bóle twórcze. Radosław Romaniuk w „Onych“ zagląda do pisarskich kuchni i sypialni. Opowiada jak wygląda codzienne życie z legendą literatury.

PRIMAMODA na Galę wręczenia Oscarów!Agata Trzebuchowska, odtwórczyni głównej roli w nagrodzonym Oscarem filmie „Ida”  wystąpiła na czerwonym dywanie w długiej, granatowej sukni. Niebanalną stylizację marki Horror!Horror! dopełniły szpilki PRIMAMODA w klasycznym, beżowym odcieniu. 

MADE IN POLAND: świąteczna akcja polskich projektantów w Krakowie!

Zakupy za jeden klikO tym, że Polacy uwielbiają kupować przez internet, nie trzeba nikogo przekonywać. Kupujemy „jednym kliknięciem” na potęgę, co roku pukając coraz mocniej do drzwi europejskiej czołówki, jak Wielka Brytania czy Niemcy. A co nabywamy najczęściej? Za wyjątkiem elektroniki użytkowej, najbardziej chodliwą kategorią są oczywiście ubrania.

 

Magic Christmas TimeW czym tkwi tajemnica świątecznej atmosfery? Przede wszystkim tworzą ją wspólne rodzinne gotowanie, przygotowania do Wigilii, ubieranie choinki, kolacja w gronie najbliższych, a także wyjątkowa życzliwość, chęć pomocy i wzajemne zrozumienie, których czasami brakuje nam na co dzień.

NOWA ODSŁONA POLICJI STYLU NA KANALE E!Fantastyczna i bezkompromisowa ekipa Policji Stylu jest już gotowa, by ocenić wszystkie stylizacje gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie podczas Złotych Globów.

Fashion Designer AwardsTradycyjnie w grudniu rusza już 6 edycja topowego  konkursu Fashion Designer Awards 2014 tym razem pod hasłem szalone lata 20-te i 30-te. Uczestnicy mogą inspirować się m.in.: gwiazdami starego Hollywood, kabaretami, obrazami Tamary Łempickiej, stylem wielkich gwiazd starego kina jak Jadwiga Smosarska, czy Pola Negri, czasami nowej ery jazzu, prohibicji czy prawdziwej rewolucji w modzie.

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction